Воїни афганці

Дата публікації Автор: Володимир

Воїни афганці

Яворський Олег Іванович

Народився  22 вересня 1969 раку в селі Новосілки. Мати Олега – Надія Миколаївна,  працювала зав. бібліотекою села. Батько – Іван, працював в будівельній бригаді.
        У 1983 році  Олег закінчив Новосілківську восьмирічну школу. Після закінчення  середньої школи в селі Задвір’я у 1985 році, продовжив навчання у м. Золочеві на курсах водіїв.
       14 листопада 1986 року був призваний до армії. Служив у Афганістані. Повернувся 14 січня 1989 року. Нагороджений урядовими нагородами.

Мнєчнік Михайло Йосипович

Народився 14 січня 1960 року в селі Кудирявці. У 1975 році закінчив Новосілківську восьмирічну школу. Навчався в Олеській автошколі. 13 травня 1979 року був призваний до армії. Служив у Афганістані, інженерно – будівельних військах. Має урядові нагороди.

Фещин Тарас Миколайович

Народився 7 березня 1959 року в селі Новосілках. Після закінчення восьмирічної школи  навчався в Добротвірському СПТУ. 8 травня 1980 року був призваний до армії. Спочатку його служба проходила у Чорнобилі, а потім у Афганістані. 1 травня 1982 року повернувся додому. Має урядові нагороди.

footer.jpg